Zalety przedszkola

LITTLE GENIUS

PRZEDSZKOLE MIĘDZYNARODOWE ŁÓDŹ

Międzynarodowe Przedszkole Little Genius to miejsce, w którym dbamy o wszechstronny rozwój dzieci. Wysoki poziom wychowania i nauczania wynika z indywidualnego podejścia do każdego dziecka.

Wybrany program edukacyjny wspiera osobisty rozwój – będący wynikiem gromadzenia doświadczeń, poszukiwań, dążenia do osiągnięcia sukcesów, możliwość realizacji indywidualnych potrzeb, umiejętności i zamierzeń każdego malucha i starszaka.

Dbamy o wszystkie strefy rozwoju: fizyczną, psychiczną i społeczną. Razem uczymy się słuchać i mówić, a oprócz tego wyrażać emocje i odczucia, aby kształtować kompetencje kluczowe.

Pomożemy przy adaptacji – otwartość i gotowość do tworzenia zespołu emanuje nie tylko od nas, ale i od naszych podopiecznych – dzieci nie mogą oszukać, że „coś im się nie podoba”. Cały czas dają dowody, dlaczego warto zacząć z nami współpracę

Oprócz zajęć matematycznych, językowych, plastycznych tanecznych i ruchowych, będziemy gotować, eksperymentować i badać. Będziemy ćwiczyć i kształcić zmysły, uczyć się rozpoznawać swoje emocje i rozwijać wyobraźnie.

Dużo czasu będziemy spędzać w ogrodzie, nauczymy się żyć zgodnie z przyrodą, będziemy sadzić roślinki, podlewać i obserwować jak rosną. Placówka mieści się w zabytkowej willi z dużym ogrodem – przy takich warunkach razem tworzymy rodzinną atmosferę.

Międzynarodowe środowisko, w którym na co dzień przebywają nasi Mali Geniusze, sprawia, że dzieci uczą się zarówno języków obcych, jak i szacunku i tolerancji do innych kultur. Nauczyciele mają za zadanie przyglądać się dziecku, wsłuchiwać się w jego potrzeby, wspierać je w stawaniu się coraz bardziej odpowiedzialnym, zaradnym, pewnym siebie i empatycznym.

Zalety przedszkola:


Rekrutacja trwa cały rok. Posiadamy wolne miejsca we wszystkich grupach wiekowych. Co nas wyróżnia?

☆ wykwalifikowana kadra – nauczyciele, którzy z pasją dzielą się z dziećmi swoją wiedzą
☆ międzynarodowe środowisko – przyjmujemy dzieci z całego świata, bez barier i podziału
☆ zajęcia w promocyjnej cenie – bogaty program zajęć tygodniowych, m.in.: zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne oraz okolicznościowe
☆ plac zabaw – duża przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu w sercu Łodzi
☆ dobra lokalizacja, parking i godziny pracy

 
 

Zarejestruj się w naszym przedszkolu


Podaj swój e-mail, aby otrzymywać najświeższe wiadomości.