Новости

LITTLE GENIUS

AKTUALNOŚCI

"Festiwal Kasztanów"

Wraz z nadejściem października rozpoczęliśmy kasztanowe szaleństwo w LITTLE GENIUS. Zapraszamy na wystawę sztuki kasztanowej.

 
"Pasowanie na Przedszkolaków"

Dn.21.10.2020r. nasi Mali Geniusze oficjalnie zostali pasowani na Przedszkolaków przez Panią Dyrektor. Było odświętnie i emocjonująco: najpierw występy, następnie uroczyste ślubowanie z wręczeniem dyplomów oraz medali a na koniec "popcorn party".

 
"Bezpieczeństwo w dobie Covid"

Drodzy Rodzice! Zapewniamy Państwa, że dokładamy wszelkich starań, żeby spełnić wszystkie warunki reżimu sanitanego w związku z Covid-19. Dzięki ogromnej powierzchni jaką mamy w naszej placówce, dzieci i personel są u nas bezpieczne.

Każdego dnia dbamy o to żeby: - przyjmować tylko zdrowe dzieci - wykonywać pomiar temperatury zarówno dzieciom, rodzicom jak pracownikom - wietrzyć pomieszczenia możliwie jak najczęściej - zachowywać dystans dzięki kameralnym grupom - regularnie dezynfekować wszystkie powierzchnie i elementy wyposażenia - często myć ręce, zakrywać nos i usta Poza tym jest zupełnie normalnie i radośnie Bezwzględnie prosimy o poinformowanie przedszkola na wypadek nałożenia kwarantanny na członka najbliższej rodziny dziecka - to bardzo ważne. Życzymy i sobie i Państwu dużo zdrowia i pozytywnej energii w tym jakże trudnym dla wszystkich okresie

 
 
 
 
 
 
 

Запишитесь в наш детский сад


Введите свой адрес электронной почты, чтобы получать последние новости.